our models

Worlds Stars Model Agency

My

World ’s Stars Model Agency to prężnie działająca agencja modelek i modeli, nastawiona na międzynarodową współpracę i kreatywne podejście do promocji nowych twarzy i talentów. Filarem sukcesu naszej agencji są ludzie: profesjonaliści, pasjonaci i innowatorzy. Jako ambitni i doświadczeni fachowcy, wprowadzamy nową jakość do modelingu. Gwarantujemy naszym modelom świeże i kompleksowe podejście do zarządzania ich długoterminową karierą. Wyposażeni w ogromną wiedzę, zawodowe know-how oraz międzynarodowe kontakty, otwieramy się na to, co niesie przyszłość i ekspansja nowych mediów. Znajdujemy, rozwijamy i otaczamy opieką nowe osobowości. Pomagamy modelkom i modelom stawiać pierwsze kroki w branży i wspieramy ich na każdym etapie rozwoju kariery. Naszym klientom oferujemy kompleksową, szybką i wydajną obsługę, skupioną na skutecznej promocji ich marek, aby spokojnie mogli koncentrować się na tym, co potrafią w biznesie najlepiej.

Filozofia

Wierzymy, że sami kształtujemy przyszłość – Twoją i naszą. Dlatego przejmujemy inicjatywę i docieramy tam, gdzie inni jeszcze nie byli. Stawiamy na aktywną współpracę ze środowiskiem poważanych i znanych fachowców, przedstawicieli elitarnych marek i klientów z całego świata. Wysoko cenimy profesjonalizm i wszechstronny rozwój, a inspirują nas najlepsi. Nasz etos pracy zbudowaliśmy na rzetelności, indywidualnym stosunku do modeli i kontrahentów, zrozumieniu ich potrzeb i wymagań. Nie boimy się wyzwań, a miarą naszych osiągnięć są sukcesy klientów agencji i wszystkich wyjątkowych ludzi, których reprezentujemy.

Ty

Zaangażowanie w pracę, dogłębna znajomość branży oraz budowanie długoterminowych i przyjaznych relacji, umożliwiły nam ustanowienie nowych standardów, które stają się wzorem dla innych agencji modelek. Zespół agencji, złożony z osób o tak różnych specjalizacjach i talentach, pozwala nam zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów. Pozwól nam przekroczyć Twoje oczekiwania. Wyróżniamy się unikatowym stosunkiem do naszych modeli, pełnym zrozumienia i odpowiedzialności. Jesteśmy zdeterminowani, by kreować sukcesy naszych podopiecznych w atmosferze troski, z rozwagą i dbałością o ich dobrobyt, który traktujemy priorytetowo. Przekonaj się, jak wiele możesz z nami osiągnąć.

Follow @ Instagram

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: There is no connected account for the user 4161253559 Feed will not update.