[:pl]

Indian Wedding Fashion Show

Pokaz indyjskich sukien ślubnych, zorganizowany przez Agencję World‘s Stars Model  stał się hitem międzynarodowych targów Beauty & Wedding Days, które odbyły się  w dn. 20-22. 2019 r. w Nadarzynie. Suknie ślubne i tradycyjne sari – doskonale wyeksponowane przez atrakcyjne  polskie modelki  stały  się też inspiracją  dla niejednej panny młodej. Przepiękne  tańce indyjskie zaprezentowane przez słynny zespół  Kingi Malec uświetniły  to wydarzenie.

[:en]Jak przygotować się do pierwszej sesji zdjęciowej?

Sesje zdjęciowe to jedne z elementów pracy modelki. Tak jak z każdą inną czynnością, szczególnie osoby zaczynające pracę w zawodzie muszą
odpowiednio się przygotować. Przed sesją najlepiej przeprowadzić rozmowę z fotografem. Warto dowiedzieć się czego oczekuje, może też poradzić jak modelka powinna się zachowywać, dzięki temu sesja może być sprawnie zrealizowana. W ten sposób można również uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a przy okazji nabyć ważnego doświadczenia, pozytywnie skutkującego w przyszłości. Profesjonalizm buduje także pozytywny wizerunek modelki.

Fotografowie często podkreślają, że rzadko zdarza im się współpracować z stuprocentowo profesjonalnymi modelkami. Modelka powinna się przed sesją wiedzieć jaka będzie tematyka zdjęć, do których będzie pozować. Powinno się adekwatnie do tego przygotować. Świadomości własnego ciała i spełnianie oczekiwań fotografa to nauka, która z czasem przynosi pozytywne efekty. Trenować można przed lustrem, ćwiczyć mimikę twarzy, spojrzenia, przekazywanie emocji. Przy okazji sesji modelka powinna pamiętać przede wszystkim o koncentracji. Nie powinna rozpraszać się czymś innym. Na planie zazwyczaj panuje dobra atmosfera, w tle często słychać muzykę, a ludzie są mocno komunikatywni.

Jeżeli modelka zna termin nadchodzącej sesji, to powinna wcześniej przede wszystkim odpocząć. Wypoczynek wpływa korzystnie na cerę i odpowiedni wygląd skóry. Poprawia też stan psychiczny. Warto zatem przespać się przed sesją oraz unikać imprez i jakichkolwiek używek. Ewentualne trądziki czy zmarszczki można wyeliminować odpowiednimi kosmetykami, o które warto spytać specjalistów.

[:]

Leave a Reply

Your email address will not be published.